Yorgan Yıkama

YORGAN YIKAMA

Yorgan Yıkama Günlük olarak kullandığımız yorganların yanı sıra dolaplarımızda sakladığımız yorganlar, karanlık, havasız bir ortamda aylarca saklanabiliyor. Bu durum, özellikle yün yorganlarda şönil tipi sorunların ortaya çıkmasına neden oluyor.

Böylesine havasız bir ortamda, sıcaklık değişimleri nedeniyle su buharının yoğuşması, bakteri ve mayt büyümesini iki katına çıkıyor. Bu süreden sonra ise ortama nem kokusu yayılıyor. Evdeki toz, kir ve kötü kokuların ana nedeni, dolaplarda saklanan yorganların üzerinde biriken toz akarları olmaktadır. Bu nedenle yorganların yıl içerisinde belirli aralıklarla yıkanması gerekir.

Yorgan Yıkama Nasıl Yapılır?

Yorgan Yıkama Nasıl Yapılır_

Yorganlarınızın bakımını yapmak, yorganlarınızın ömrünü uzatır ve en iyi şekilde görünmelerini sağlar. Yorgan çeşitlerine göre yorgan yıkama işlemleri değişim gösterebilir. Ayrıca yorgan temizleme işlemleri için kaliteli bir yorgan temizleme servisi seçmeniz çok önemlidir. Aysu koltuk yıkama firması olarak İstanbul’un birçok semtinde koltuklarınızı profesyonel şekilde yıkayıp sizlere büyük bir titizlik ile teslim sağlıyoruz. Esenyurt Yorgan Yıkama, Avcılar Yorgan temizleme ve Beylikdüzü Yorgan temizleme gibi hizmetlerimiz ile İstanbul birçok semtinde yardımınıza koşuyoruz. Dilerseniz sizlere yorgan temizleme işlemlerimizin içeriğinden biraz bahsedelim.

Tüylü Yorganlar Nasıl Yıkanır?

Tüylü Yorganlar Nasıl Yıkanır_

Tüylü yorganlar nasıl yıkanır sorusundan önce, tüylü yorganların kaç derecede yıkanması bilinmesi gerekir. Tüylü yorganları yıkamak için 40° ideal olacaktır.

 • Tüylü yorganların yıkanması için Ilık ve hassas bir makine gerekir.
 • Soğuk takla kurutma işlemleri uygulanır.
 • Ütüleme yapılmaz.
 • Çamaşır suyu kullanılmaz.
 • Kuru temizleme yapılmaz.

Yorganlar ve yastıklar makinede yıkanabilir. Yorgan, az miktarda yumuşak sıvı deterjanlı büyük bir makineye yerleştirilir ve dikişlerin gerilmesini önlemek için hafif bir sıcak döngü ile yıkanır. Bu sayede tüylü yorgan temizleme işlemleri tamamlanmış olur.

Not: Eğer yorganınızı kendiniz yıkıyorsanız, çamaşır suyu veya parlatıcı kullanmayın. Yorganın kurumasını daha zor bir hale getirdiği için yumuşatıcı kullanmamaya özen gösterin.

Pamuklu Yorganlar Nasıl Yıkanır?

Pamuklu Yorganlar Nasıl Yıkanır_

Pamuklu yorgan yıkama işlemleri firmamız tarafından şu şekilde uygulanır;

 • Ilık ve hassas bir makine yıkama (40°)
 • Soğuk takla kurutma işlemleri
 • Ütüleme yapılmaz
 • Çamaşır suyu kullanılmaz

Yorgan, yumuşak ve soğuk bir döngüde makinede yıkanabilir. Az miktarda sıvı deterjan kullanın, ağartıcı veya ağartıcı kullanmamaya dikkat edin. Lütfen serin bir yerde kurutun. Yorgan, tamamen kurumadan önce kurutucudan çıkarın ve kurutma işlemini tamamlamak için asın. Her iki tarafı da kuru olacak şekilde çevirmeyi unutmayın.

Sentetik / Mikrofiber Dolgulu Yorgan Nasıl Yıkanır?

Sentetik _ Mikrofiber Dolgulu Yorgan Nasıl Yıkanır_

Sentetik / mikrofiber dolgulu yorgan temizleme işlemleri firmamız tarafından şu şekilde uygulanmaktadır;

 • Ilık ve Hassas bir makine yardımı ile 40° yıkanır.
 • Kurutma işlemleri Soğuk Takla kurutma yöntemi ile yapılır.
 • Ütüleme işlemi uygulanmaz.
 • Temizleme sırasında çamaşır suyu, ağartıcı veya parlatıcı kullanılmaz.

Sentetik yorgan ve yastıklar elde veya makinede yıkanabilir. Yorgan, az miktarda yumuşak sıvı deterjanlı büyük bir makineye yerleştirilir ve dikişlerin gerilmesini önlemek için hafif bir sıcak döngü ile yıkanır. Ayrıca yorgan, düşük ısıda kurutma makinesinde kurutulabilir.

Profesyonel Yorgan Yıkama

Profesyonel Yorgan Yıkama

Yorgan yıkama işlemleri her ne kadar basit gibi gözükse de yorganınızın hiçbir şekilde nem ve koku yapmadan temizlenmesi profesyonellik ister. Aksi taktirde yorgan temizleme işlemlerinin yanlış yapılması ve kurutma işlemlerinde doğru adımların uygulanmaması sonucunda yorganınız ağır bir şekilde kötü koku yayacaktır.

Aysu halı ve koltuk yıkama firması olarak, yorganlarınızı en iyi şekilde yıkamak ve sizlere en temiz şekilde teslim etmek için, İstanbul’da bulunan birçok semtinde hizmet veriyoruz. İstanbul içerisinde hangi bölgelerde hangi hizmetleri verdiğimizi dilerseniz sizler için açıklayalım.

 • Esenyurt Yorgan temizleme
 • Avcılar Yorgan temizleme
 • Beylikdüzü Yorgan temizleme
 • Bahçeşehir Yorgan Yıkama

Esenyurt Yorgan Yıkama

Esenyurt Yorgan Yıkama

İstanbul’un Esenyurt semtinde sizler için profesyonel yorgan temizleme hizmeti veriyoruz. Dilerseniz bizler ile iletişime hemen geçebilir ve Esenyurt yorgan temizleme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Esenyurt yorgan temizleme , İstanbul’un Esenyurt bölgesinde bulunan konumunuza gelir ve yorganınızı teslim alır. Daha sonrasında ise Esenyurt yorgan temizleme işlemleri için yorganlarınız, firmamızın özel yorgan temizleme alanına getirilir.

Yorganınızın türüne ve yapı maddesine göre profesyonel yorgan temizleme işlemleri uygulanır. Ardından tamamı ile temiz ve hijyenli bir ortamda kurutma işlemleri yapılır. Bu sayede yorganlarınız kuru, temiz ve güzel bir görünüme sahip olur.

Avcılar Yorgan Yıkama

Avcılar Yorgan Yıkama

Avcılar yorgan yıkama ile İstanbul Avcılar semtinde bulunan tüm yorganlarınızı, firmamıza profesyonel bir şekilde yıkattırabilirsiniz. Yorganlarınınız bizlere teslim edebilir ve Avcılar yorgan yıkama işlemlerinin ardından tamamı ile temizlenmiş bir şekilde teslim alabilirsiniz.

İstanbul Avcılar yorgan yıkama, sizlere sağladığı profesyonel yorgan yıkama hizmetleri ile ön plana çıkıyor. İçeriğimizde yer alan alanında uzman çalışanlarımız ve hijyenli ortamımız sayesinde yorgan yıkama işlemleri sonrasında yorganınız hiçbir şekilde nem ve kötü koku yaymıyor.

Beylikdüzü Yorgan Yıkama

Beylikdüzü Yorgan Yıkama

Aysu halı koltuk yıkama firmamızın İstanbul Beylikdüzü semtinde sizlere sağladığı yorgan yıkama hizmeti ile yorganlarınızın profesyonel bir şekilde yıkanmasını sağlayabilirsiniz. Beylikdüzü yorgan yıkama, yorganlarınızı evinizden teslim alır ve büyük bir titizlik ile yıkama işlemlerini gerçekleştirir. Bu sayede yorganlarınız daha temiz bir görünüme sahip olur. Beylikdüzü yorgan yıkama hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilir ve yorganlarınızı profesyonel bir şekilde yıkanmasını sağlayabilirsiniz.

Bahçeşehir Yatak Yıkama

Bahçeşehir Yatak Yıkama

Başakşehir yatak yıkama, İstanbul Başakşehir semtinde bulunan yataklarınızı en iyi şekilde ve en profesyonel şekilde yıkanmasını sağlar. Başakşehir yatak yıkama hizmetlerimizde siz de faydalanmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilir ve yataklarınızı profesyonel bir şekilde yıkatarak güzel bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Başakşehir yatak yıkama hizmetlerimiz, alanında uzman servis çalışanlarımızla beraber yapılmaktadır. Yıkama işlemlerinde önce yatağın dokusu ve kumaşı tespit edilir ve uygun temizlik maddeleri hazırlanır. Daha sonrasında ise yatağınızın kumaşını yıpratmadan büyük bir titizlik ile yıkama işlemleri başlatılır. Kurutma işlemlerinin ardından yatağınız paketlenerek, bulunduğunuz konuma servis edilir.

Call Now ButtonHemen Arayın
Open chat