Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Günümüzde birçok kişi evlerinde bulunan halıları temizlemeye çalışıyor. Kısıtlı imkânlar ile temizlenen bu halılar bazen iyi yıkanıyor, bazen de çok kötü yıkama işleminden geçebiliyor. Profesyonel halı temizliği, halının derinlemesine temizlenmesi ve halıya zarar vermeden işin tamamlanmasıdır. Firmamız bu alanda kendini geliştirmiş ve başarılı bir şekilde lider firmalardan biri haline gelmiştir.

Kullanılan halı bir süre sonra tozlanacak ve görsel görünümü etkilenecektir. Halılar yılda en az bir kez olmak üzere düzenli olarak temizlenmelidir. Bu sayede halı deseniniz daha canlı ve görsel olarak şık bir duruş sergileyecektir. Firmamız sizler için profesyonel halı yıkama hizmeti sağlamaktadır. Her türlü halıyı ilk seferde temizleyerek sizlere ulaştırmaktadır. Halı temizliği, alanında uzman bir ekip tarafından yapılmaktadır. Bize ulaşan halının öncelikle tozdan arındırılıp temizliğe hazır hale getirilmesi gerekir. Ayrıca halı temizliği işleminden önce halınızın leke durumu belirlenir. Eğer halınızda gözle görülebilir bir leke durumu söz konusuysa, bu lekeler için özel temizleme işlemleri uygulanır ve lekeler tamamen ortadan kaldırılır.

Halı Nasıl Yıkanır?

Halı Nasıl Yıkanır

Halılar, özel yıkama ünitelerinde büyük bir titizlikle yıkanır. Halı temizleme işleminde halınızın kumaş dokusunu kötü yönde etkileyecek herhangi bir temizleme maddesi kullanılmaz. Bu işlemlerde firmamızın özel leke sökücü şampuanları kullanılmaktadır. Bu şekilde halınız hem daha temiz hem de daha canlı bir hal alır. Hizmetlerimiz kurumsal bir kimlik adı altında verilmesinin yanı sıra sizlere garantili halı yıkama hizmeti sunuyor.

Profesyonel halı yıkama işlemleri uygulanarak yıkana halılarınız, firmamızın modern yıkama ünitelerinden geçiş sağlar. Derinlemesine bir şekilde temizlik yaparak halınızın kökten temizlenmesini sağlar. Özellikle de halı içerisine gizlenmiş leke ve kirler basit bir yıkama ile çıkmaz. Bu nedenle halınız, profesyonel halı temizleme işlemlerinden geçmesi gerekir. Halılarınızın yıkama işlemlerinin ardından durulama işlemlerinde geçilir. Halılarınız özenle kurulanır ve teslim edilir.

Eğer sizde halınızın profesyonel bir şekilde yıkanmasını ve temizlenmesini istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ekonomik fiyat politikasına uygun olan halı yıkama hizmetlerimizi, müşteri memnuniyetini garanti altına alarak yapıyoruz. Firmamızın vermiş olduğu özel halı yıkama hizmeti ile halılarınızı 6 ayda bir yıkatabilir ve daha hijyenik bir ortam sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Halı Yıkama

Profesyonel Halı Yıkama

Günümüzde birçok insan kendi yöntemleri ile halılarını yıkayarak temizlendiğini ve kirlerden tamamen kurtulduklarını sanır. Ancak maalesef ki bu doğru bir şey değildir. Halılarınızın temizliğini bir elektirik süpürgesi ile veya su ve deterjan kullanarak yapmanız halınızın sadece temiz görünmesini sağlar. Ancak firmamızın sizlere sunduğu profesyonel halı yıkama hizmetleri halınızı derinlemesine temizleyerek ilk haline kavuşturur. Halınızın ne zaman yıkanması gerektiği hakkında bir bilgi sahibi değilseniz sizlere maddeler halinde açıklayalım;

  • Halının rengi koyulaşır ve yüzeyi yapışkanımsı bir görünüme dönüşür.
  • Halınızın rengi ilk aldığınızdaki gibi canlı değildir.
  • Halınız, sandalye ayaklarının etrafında, iz şekilde, kirli dairelere sahiptir.
  • Halı, bulunduğu ortama toz yayar.

Eğer yukarıda belirttiğimiz maddelerden biri veya birden fazlası halınızda görüyorsanız halınızın profesyonel bir şekilde yıkanması gerekir. Profesyonel halı yıkama hizmeti, halı ve kilimleriniz içerisinde birikmiş olan zararlı maddelerin temizlenmesine ve ortadan kalkmasına yardımcı olan bir temizliktir. Halınızı derinlemesine profesyonel bir şekilde temizler. Profesyonel bir halı temizlik hizmeti almak istiyorsanız, aysukoltukyikama.com halı yıkama servis hizmetimizden yardım alabilirsiniz.

Birçok insan, firmamız tarafından aldığı halı yıkama hizmeti karşısında, halının yeni halini görünce şoka uğrar. Bunun nedeni ise halınızın bir süre sonra renginin iyice matlaşması ve farklı bir renge bürünerek canlılığını yitirmesi olarak gösterilebilir. İnsanlar kendi çabaları doğrultusunda temizledikleri halıların, gerçekten temizlendiği yanılgısına kapılırlar. Ancak temiz görünen bu halıların, koltuk yüzeylerinin alt kısmında bile kir ve leke birikir.

Profesyonel halı temizleme hizmetimizden geçen halılarınız, evinizin hijyenini arttırarak, sağlığınızın büyük oranda korunmasını sağlar. Özellikle küçük yaşta olan çocuklar, alerjisi olan insanlar ve evcil hayvan sahipleri için bu durum oldukça önemlidir. Halı ve koltuk gibi eşyaların düzenli bir biçimde bakımlarının yapılması, sağlığınızı kötü yönde etkileyebilecek olan kirleri ve alerji yapan maddeleri ortadan yok edilmesini sağlar. Bu sayede nefes aldığınız ortamı, daha hijyenli bir yaşam alanına dönüştürebilirsiniz.

Halı Yıkama Ne Sıklıkla Yapılmalıdır?

Halı Yıkama Ne Sıklıkla Yapılmalıdır_

Halılarınızın ve koltuklarınızın kullanım ömrünü arttırmak istiyorsanız, bakımlarını ve temizliklerini düzenli bir şekilde yaptırmalısınız. Bir halının, yılda en az 2 defa yıkanılması tavsiye edilir. Tabii bu durum halınızın kullanım sıklığına göre olarak değişebilir. Örneğin daha çok kalabalık ortamlarda kullanılan halılar yılda 4-5 defa temizlenmelidir. Halı yıkama işlemi sayesinde halınızda bulunan bakterileri temizleyebilir ve ortama daha ferah bir hava kazandırabilirsiniz.

Neden Profesyonel Halı Yıkama Servisi?

Neden Profesyonel Halı Yıkama Servisi_

Bazı insanlar, halılarını halı yıkama servislerine teslim ettikten sonra halılarının daha fazla kirlendiğini ve kokmaya başladıklarını ifade etmişlerdir. Bunun en temel sebebi halınızın yıkandığı ortamın hijyenik olmamasıdır.

Halı yıkama hizmetlerinin birçoğu masraflardan kaçınmak ister. Bu nedenle en ucuz ve dandik temizleme maddelerini kullanarak halınızın üzerinde kullanırlar. Kullandıkları malzemeler halılarınızı iyi temizlememesinin yanında halınıza zarar verir. Bu nedenle en kaliteli şekilde hizmet almanız sizin ve halınız için daha iyi olacaktır.

aysukoltukyikama.com olarak sizlere en profesyonel şekilde halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Firmamız içerisinde barındırdığı profesyonel servis çalışanları ile beraber halılarınızı büyük bir titizlikle temizle ver durulama işlemlerinden geçirir. Daha sonrasında ise güvenli bir şekilde teslimat sağlar. En uygun fiyatlara halı yıkama hizmeti alabileceğiniz aysukoltukyikama.com, müşterilerinin memnun kalmasını önemseyerek işini en kaliteli şekilde yapar. Eğer siz de halınızı emin ellerde kaliteli bir şekilde yıkatmak ve temizletmek istiyorsanız servisimizi ile iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın
Open chat