Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama Son zamanların en fazla tercih edilen dekoratif perde ürünü olan stor perdeler, pratik olmalarının yanı sıra dilediğiniz mekânda kullanabilirsiniz. Ancak diğer mobilya eşyalarında olduğu gibi stor perdelerde zamanla kirlenmeye ve ortamın havasını kötü etkilemeye başlar. Bu nedenle stor perdelerin yıl içerisinde belirli aralıklarla yıkanması gerekir.

Stor perde yıkama işlemine başvurmak istiyorsanız, bu hizmeti kaliteli firmalardan alarak stor perdenizin il günkü görünümüne geri kazandırabilirsiniz. Aysu halı koltuk yıkama firması olarak, İstanbul’un birçok semtinde sizlere stor perde temizleme hizmeti vermekteyiz. Eğer siz de profesyonel stor perde temizleme hizmeti almak ve stor perdelerinizin tamamen temizlenmesini sağlamak istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Stor Perde Nasıl Yıkanır?

Stor Perde Nasıl Yıkanır?

Stor perdeler, benzersiz konumları ve evlerinize getirdikleri modern his sayesinde bugünlerde en popüler tonlardan biridir. Ancak stor perde yıkamak oldukça zahmetli ve zor bir iştir. Yıkama işlemi doğru yapılmazsa perdeler daha da kirlenebilir ve perdelerin kumaşı zarar görebilir. Dilerseniz firmamızdan en uygun fiyat avantajıyla, stor perdelerinizin temizliğini, güvenli ve hızlı bir şekilde kolayca yaptırabilirsiniz.

Stor perdeler, profesyonel stor perde yıkama hizmeti veren firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir. Aysu halı koltuk yıkama firması olarak, İstanbul’un çeşitli bölgelerinde profesyonel stor perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Stor perdelerinizi nasıl yıkadığımız hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız, sizler için sıraladığımız adımları takip edebilirsiniz.

 • Stor perdelerin güvenli bir şekilde temizlenmesi için kuru temizleme yapılmalı ve bu konuda uzman bir firmaya başvurulmalıdır.
 • Perdeler ev tipi çamaşır makinesinde yıkanamayacak bir dokuya sahiptir.
 • Ama evde yıkamak isterseniz panjurları halı gibi yıkayabilirsiniz.
 • Bunun için öncelikle stor perdenin mekanizmasından ayrılması gerekir.
 • Stor perdeler sahip olduğu mekanizmaya göre ayrı yıkanır.
 • İlk olarak düz bir zemine yerleştirilir.
 • Zemine fazla yapışmasını önlemek için yumuşak bir fırça ve deterjanla yıkanır.
 • Stor perdenin profesyonel temizleme işlemlerine geçilir.
 • Temizleme işlemlerinden hemen sonra suyla iyice durulanır.
 • Güneşte kurutulur ve stor perdenin mekanizması tekrar takılır.
 • Ayrıca stor perdelerinizi hangi temizlik ürünü ile yıkadığımızı merak edenler için en etkili temizlik ürünü sabundur. Sabun, perdedeki toz ve kirini hızlı ve kolay bir şekilde temizler.

Bu sayede stor perdeniz ilk günkü görünümüne geri döner. Bazı firmalar, stor perdelerinizi hijyensiz ortamlarda yıkayıp tam olarak kurulanmadan servis ettikleri için, stor perdeniz hem zarar görebilir hem de nemli olduğu için ortama kötü bir koku yayabilir. Bu ve bu tarz sorunlar ile karşılaşmak istemiyorsanız Aysu halı koltuk yıkama firmamızı tercih edebilirsiniz.

Ayrıca stor perdelerinizin yılda ortalama bir kez yıkanması yeterli olacaktır. Ofiste, evde veya herhangi bir yerde bulunan stor perdeler, kolayca kirlenme özelliği göstermediği için yılda bir kez temizleme yeterli olacaktır.

Esenyurt STOR PERDE Yıkama

Esenyurt STOR PERDE Yıkama

İstanbul Esenyurt semtinde sizler için Esenyurt stor perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Dilerseniz firmamızı hemen arayabilir ve evinizden stor perdelerinizi alabiliriz. Daha sonrasında ise özel Esenyurt stor perde yıkama alanımızda profesyonel bir şekilde yıkama işlemlerini başlatabiliriz. Müşteri memnuniyetine özellikle önem veren firmamız, stor perdelerinizi dikkatli ve özenli bir şekilde yıkar. Durulama ve kuruma işlemlerinin ardından Esenyurt stor perde yıkama işlemi sona ermiş olur.

Beylikdüzü STOR PERDE Yıkama

Beylikdüzü STOR PERDE Yıkama

Stor perdelerinizin profesyonel bir şekilde temizlenmesini ve ilk günkü yeni haline kavuşmasını istiyorsanız, İstanbul Beylikdüzü stor perde yıkama hizmetimize mutlaka başvurmalısınız. Stor perdelerinizi Beylikdüzü içerisinde bulunan konumunuzdan teslim alır ve perdelerinizin özel araçlarımız ile temizlenmesini sağlarız. Kaliteli hizmetimiz ile Beylikdüzü stor perde yıkama işlemlerinde müşterilerimizin ilk tercihi biz oluyoruz.

Avcılar STOR PERDE Yıkama

Avcılar STOR PERDE Yıkama

İstanbul Avcılar semtinden sizler için vermiş olduğumuz Avcılar stor perde yıkama hizmeti sayesinde, stor perdelerinizin tamamıyla temizlenmesini ve ilk görünümünü tekrar kazanmasını sağlayabilirsiniz. Sizler için stor perdelerinizi bizlere verdiğiniz Avılar semti içerisindeki konumdan alır, Avcılar stor perde temizleme işlemlerinden sonra tekrar adresinize teslim ederiz. Alanında uzman servis çalışanlarımız ile beraber artık stor perdeleriniz daha temiz!

Büyükçekmece STOR PERDE Yıkama

Büyükçekmece STOR PERDE Yıkama

Büyükçekmece stor perde yıkama hizmetimiz, stor perdelerinizin profesyonel bir şekilde yıkanmasını ve durulanarak sizlere sunulmasını sağlar. İstanbul Büyükçekmece bölgesinde verdiğimiz bu hizmet, işinde tecrübeli servis çalışanları tarafından büyük özen ve dikkat ile gerçekleştirilir. Büyükçekmece stor perde temizleme hizmeti, evinizdeki tüm stor perdeleri en uygun fiyatlara yıkayarak teslimat sağlar. Eğer siz de stor perdenizin profesyonel bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız, Aysu halı koltuk yıkama firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bahçeşehir STOR PERDE Yıkama

Bahçeşehir STOR PERDE Yıkama

Bahçeşehir stor perde temizleme hizmetimiz, stor perdelerinizin temiz, düzenli ve profesyonelce sizlere sunulmasını sağlar. İstanbul’un Bahçeşehir bölgesinde sizlere verdiğimiz bu hizmet, deneyimli servis personelleri tarafından özenle yapılmaktadır. Bahçeşehir stor perde temizleme ve temizleme hizmeti, evinizin stor perde temizliğini en uygun fiyata sunuyor. Stor perdelerinizin temizliği için bir uzmana başvurmak isterseniz, stor perde temizleme şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın
Open chat