Şirketimiz Hakkında

about page img 1
Yenilik Ve İnovasyon İle Fark Yaratıyoruz !

Biz geleneksel Koltuk ve Halı yıkamacıların aksine sektörümüze kurumsal bir duruş getirmek istiyor ve bunun için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Kapıda fiyat şişirme, m2 yükseltme gibi ayak oyunları ya da 20 yıllık makinelerle hizmet gibi ayak oyunlarından sıkılan değerli halkımıza en doğru çarenin yeni bir girişim olduğunu düşünerek yola çıktık.

Deneyimli ustalar, 2021 yılında satın olmuş olduğumuz gerek halı yıkama gerek koltuk yıkama için satın almış olduğumuz en son model teçhizatlar ile olabilecek en uygun rakamlardan siz değerli halkımıza hizmet sağlamak için çaba gösteriyoruz.

Görevimiz

Tüm halkımıza; Deneyimli ustalarımızla ve 2021 model teçhizatlar ile en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlara sağlayarak müşterilerimizi memnun etmeyi hedefliyoruz.

Vizyonumuz

2025 yılında tüm İstanbul’un Koltuk Yıkama ve Halı Yıkama sektöründe öncüsü olmak istiyoruz.

En ufak memnuniyetsizliğiniz var ise lütfen bize hatamızı düzeltmek için şans verin ve bizi şimdi alttaki butona tıklayarak bilgilendirin.

İletişime Geç

Ekibimiz

Değerlerimiz

Amacımız sizlerin memnuniyetidir. Ofis Telefonumuz günün her saati (7/24) çalışır.

hakkimizda
  • Müşteri Odaklı: Müşterilerimize kendimize hizmet ediyormuş gibi hizmet ederiz. Geri bildirimlerine değer veriyoruz ve bunu işimizi geliştirmek için kullanıyoruz. Lütfen en ufak memnuniyetsizliğin var ise bunu bize bildirin.
  • Kaliteli Teçhizat: Koltuk yıkama ve halı yıkamadaki makinelerimiz dışında deterjan, parfüm konusunda da sektörün en kalitelilerini kullanıyor ve bu şekilde karşınıza çıkıyoruz.
  • Mükemmellik ve Yenilikçilik: Yüksek hizmet standardını sağlamak için personelimize eğitimler veriyoruz. Son teknolojilerdeki en son yeniliklerden haberdar olarak müşterilerimizin evlerini en iyiyi getirmemize olanak sağlıyoruz.
  • Büyüme: kendimizi toplumda bilinen yapmak; sürekli genişlerken uzun vadeli ilişkiler kurarız. Bu nedenle, her zaman bizden memnun kalmanız için elimizden gelenin fazlasını yaparız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bizce en iyi reklam mutlu müşteridir. Bu neden ile 2021 model makineler kullanmakta ve profesyonel ustalarımız ile hizmet sunmaktayız. Bu sebeple kendimize güveniyor ve tüm müşterilerimize herhangi bir sebep göstererek aynı gün içerisinde iade garantisi sunuyoruz.

Bizimle, Memnuniyetiniz Garantilidir
AySu koltuk yıkama olarak bir müşteri tüm müşteridir anlayışına sahibiz. Bu sebep ile en iyi ekipmanları kullanıyoruz ve sizin memnun kalmanız için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz.
Aynı Gün Sorunsuz İade
Vereceğimiz hizmete son derece güveniyor ve kendimizi test etmek istiyoruz. Eğer bir müşterimiz bizden memnun kalmaz ise ona kesinlikle zorluk çıkarmadan ister ise tekrar ücretsiz hizmet ister ise kesintisiz ücret iadesi sunuyoruz.
Ekiplerimiz Tam Eğitimli Çalışanlardan Oluşmaktadır
Koltuk yıkama ve Halı yıkama ustalarımızda minimum 5 yıllık tecrübe aranmasının yanı sıra yardımcı olarak gönderdiğimiz personellerimiz 1 ay boyunca iletişim ve hizmet eğitimi almaktadır.
Aynı Güne Randevu
Geniş araç filomuz ile aynı gün opsiyonu dâhil olmak üzere istediğiniz tarihe ve saate randevu verebilmekteyiz ve bu saatlere son derece sadığız.
Online Fiyat Bilgisi
Çağrı merkezimiz ile yapacağınız esnasında sizlere fiyat bilgisi veriyor ve sürprizler ile karşılaşmanızı engelliyoruz.
7/24 Çağrı Merkezi
7/24 Faal çağrı merkezimiz ile bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden randevu vermek ve sorularınızı cevaplamanın yanı sıra herhangi bir sorununuz olması durumunda da destek vermekteyiz.
Call Now ButtonHemen Arayın
Open chat